Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Nowoczesne fotele biurowe

Bryła Plus / Fotele biurowe

Jeśli przedmiotem Twoich poszukiwań jest wygodny fotel biurowy, który spełni Twoje najwyższe oczekiwania, to świetnie trafiłeś! W ofercie naszej firmy brylaplus.pl znajdziesz szeroką gamę wysokiej klasy mebli biurowych, wśród których każdy nowoczesny fotel ma swój indywidualny kształt, który możesz wkomponować w przestrzeń biurową utrzymaną w dowolnym stylu. Prezentowane egzemplarze to profesjonalne fotele biurowe wyróżniające się solidną konstrukcją oraz odpowiednio wyprofilowanym oparciem, które wspierają utrzymanie poprawnej postawy ciała zarówno podczas kilkugodzinnej pracy przed komputerem, jak i w trakcie spotkań konferencyjnych czy biznesowych. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi polskimi producentami nowoczesnych foteli biurowych, a nasze produkty posiadają liczne atesty i gwarancję jakości. Poza tym wszystkim osobom szukającym inspiracji do stworzenia oryginalnego wystroju swojego lokalu biurowego oferujemy profesjonalne usługi doradcze, z których skorzystało już szerokie grono odbiorców.

Wygodne fotele biurowe, które gwarantują ergonomiczną postawę każdego dnia pracy

Nowoczesny fotel biurowy, w który możesz się zaopatrzyć w naszym firmowym sklepie brylaplus.pl, oprócz intrygującego designu charakteryzuje się ergonomicznym kształtem oparcia oraz szerokim, komfortowym siedziskiem pozwalającym zachować prawidłową postawę oraz zapobiec bólom, na które narażony jest każdy pracownik spędzający długie godziny za biurkiem. Wśród szerokiego asortymentu znajdziesz wygodny fotel biurowy do komputera, który zapewnia ułożenie ciała w komfortowej, niewymuszonej pozycji, poza tym większość dostępnych u nas modeli ma możliwość regulacji kąta wysokości i pochylenia siedziska oraz oparcia, w tym podparcia odcinka lędźwiowego. Natomiast niektóre krzesła biurowe wyposażyliśmy w zagłówek pozwalający swobodnie oprzeć głowę, a tym samym zadbać o prawidłową postawę ciała i komfort zarówno podczas pracy, jak i wypoczynku. Wygodne fotele biurowe dostępne w wielu różnych wersjach, wyposażone w podstawę z kółkami zwiększającymi mobilność, jednocześnie zapewniają pełną swobodę ruchów podczas pracy przy biurku czy stole konferencyjnym.

Ekskluzywny fotel biurowy ze skóry naturalnej

Osobom, które lubią bezkompromisowe rozwiązania, polecamy ekskluzywne fotele biurowe, jakimi są wielofunkcyjne modele tapicerowane skórą naturalną. Fotele biurowe, które oferuje nasz sklep, to meble wielofunkcyjne, gwarantujące należyty komfort pracy, dostosowują się do potrzeb każdego użytkownika i jednocześnie cieszą oko swoją formą oraz wykonaniem. Proponujemy ekskluzywne fotele biurowe takie jak np. wysokiej klasy fotele obrotowe Mirage Soft, Mirage Net czy Maverick Net tapicerowane m.in. naturalną skórą w 5 odcieniach, które wyposażyliśmy w miękkie siedziska SWAP z funkcją wysuwu, komfortowe aluminiowe podłokietniki regulowane w 3 płaszczyznach, wyprofilowane podparcia okolicy lędźwiowej oraz ruchome zagłówki stanowiące wsparcie kręgosłupa przy wielogodzinnej pracy. Prezentowane w tej kategorii ekskluzywne fotele biurowe idealnie się sprawdzą zarówno w biurach, urzędach, kancelariach, jak i pozostałych pomieszczeniach o prestiżowym charakterze.

Fotele biurowe obrotowe w różnych odsłonach to wygodne rozwiązanie dla Twojej firmy

Wśród szerokiej oferty nowoczesnych foteli przeznaczonych do pracy w biurze lub sali konferencyjnej największą popularnością cieszą się obrotowe fotele biurowe nowoczesne, których nietuzinkowy design, funkcjonalność oraz niezawodność sprawiają, że cieszą się one uznaniem wśród wielu stałych i nowych odbiorców. Wykonane z zachowaniem zasad ergonomii z wysokiej jakości materiałów i z dużą dbałością o szczegóły prezentowane egzemplarze o maksymalnym udźwigu 150 kg to wysoce komfortowe meble pozwalające na regulację wysokości siedzenia i podłokietników, odchylenia oparcia czy ułożenia zagłówka. Fotel biurowy nowoczesny dostępny w naszej ofercie oprócz klasycznej formy może się wyróżniać efektownym połączeniem dwóch różnych powierzchni jak np. model Dual 102, może posiadać wygodne, pikowane oparcie tak jak fotel Mate 102. Fotel siatkowy może być przystosowany do pracy podczas wysokich temperatur i posiadać oparcie tapicerowane przewiewną siatką – egzemplarz Foxtrot Net, czy siatką Mesh o wysokiej odporności na ścieralność – fotel Ergohuman Plus BS, posiadać atesty do pracy ciągłej 24/7 – model Foxtrot.

Nowoczesny fotel biurowy od brylaplus.pl to wygodny mebel dostosowany do stylistyki Twojej firmy

Wyposaż swoje biuro w nowoczesne meble biurowe takie jak fotele gabinetowe, fotele stacjonarne i konferencyjne, które skonfigurujesz według potrzeb. W zależności od modelu, na jaki się zdecydujesz, możesz go wyposażyć w nogi stacjonarne lub obrotowe zakończone stopkami lub kółkami przeznaczonymi do miękkiego lub twardego podłoża. To Ty wybierasz, czy zamówiony model ma być wyposażony w zagłówek, podłokietniki oraz jakim materiałem i kolorem ma zostać wykończone oparcie i siedzisko, a także w jakim odcieniu ma być stelaż. Poza tym oferujemy szereg dodatkowych opcji, dzięki którym Twój nowy fotel biurowy będzie stanowić bardzo wygodny i atrakcyjny wizualnie element wyposażenia przestrzeni Twojego przedsiębiorstwa. Prezentowane egzemplarze to profesjonalne fotele biurowe objęte gwarancją producenta od 3 do 5 lat.