Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Krzesła biurowe z zagłówkiem

Bryła Plus / Fotele z zagłówkiem

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Odpowiedni wybór fotela biurowego to inwestycja w zdrowie pracowników. Bardzo ważne jest przystosowanie miejsca pracy, a szczególnie fotela do indywidualnych potrzeb osoby, która będzie z niego korzystać, dlatego najlepiej zdecydować się na zakup profesjonalnych, komfortowych i ergonomicznych, foteli biurowych dla pracowników zapewniających idealne podparcie dla kręgosłupa, który jest mocno obciążany podczas wielogodzinnej pracy przy biurku. W ofercie naszego firmowego sklepu brylaplus.pl znajdziesz krzesła biurowe z regulowanym lub stałym zagłówkiem. Wszystkie dostępne fotele obrotowe wyposażone w zagłówek idealnie sprawdzą się podczas wielogodzinnej pracy, gdzie swobodnie można na nim oprzeć głowę i pozwolić na odprężenie kręgów szyjnych. Nasze fotele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, wobec tego z pewnością znajdziesz model, który z powodzeniem wkomponujesz w wystrój wnętrza panujący w Twojej firmie.

  Dlaczego krzesło biurowe z zagłówkiem jest tak ważnym meblem biurowym

  Krzesła biurowe z zagłówkiem pozwalają na wygodne oparcie głowy podczas pracy. Prawidłowo ustawiony zagłówek daje możliwość odciążenia kręgosłupa szyjnego i rozluźnienia mięśni karku, co z pewnością zapobiega bólom i możliwym późniejszym problemom z kręgami szyjnymi. Poza tym zagłówek zdecydowanie zwiększa komfort pracy oraz jej efektywność, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą osiągać lepsze wyniki podczas wykonywania codziennych obowiązków. Dobrze przystosowany zagłówek jest gwarancją zdrowej postawy, dlatego powinien być on ustawiony w taki sposób, aby linia poprowadzona pomiędzy czubkiem głowy, a środkiem szyi była równoległa do reszty tułowia. Jak wiadomo, zła pozycja w trakcie pracy może być przyczyną wielu chorób i schorzeń, takich jak przeciążenie górnego odcinka kręgosłupa, bóle pleców, problemy ze stawami, a nawet wady wzroku, dlatego wybierając fotel do wielogodzinnej pracy, warto mieć na uwadze nie tylko jego wygląd, ale również budowę i jej oddziaływanie na zdrowie.

  Stabilne i wytrzymałe krzesła biurowe z zagłówkiem od brylaplus.pl

  W naszej ofercie wśród wielu modeli krzeseł biurowych o smukłej linii i nowoczesnym designie, jak np. Mirage Net, znajdziesz też modele wyposażone w stały lub regulowany zagłówek, który może być jedno- lub dwustronnie tapicerowany siatką bądź tkaniną. Oferujemy fotele z serii Navigo, które oprócz regulowanej wysokości zagłówka posiadają też regulowany kąt jego wychylenia, a model Xenium Duo Back z elastycznym wspornikiem zagłówka pozwala na płynne dostosowanie go do aktualnej pozycji. Poza tym nasze krzesła biurowe z zagłówkiem są osadzone na stabilnej i trwałej podstawie dostępnej w kilku wariantach, są również wyposażone w smukłe, stałe lub regulowane na kilku płaszczyznach podłokietniki. Dodatkowy komfort zapewnia siedzisko SWAP z funkcją wysuwu oraz kółka dostosowane do różnego rodzaju podłoża. Jednak to Ty decydujesz o ostatecznej konfiguracji wybranego egzemplarza.