Szanujemy Twój czas. Dlatego z nami urządzisz całościowo biuro, prywatny apartament, bibliotekę, hotel czy placówkę oświaty. Meble, wykładziny, oświetlenie, dekoracje. Wszystko w jednym miejscu. Od projektu po montaż. A jeśli masz już projekt, wspólnie wybierzemy dla Ciebie produkty z naszej oferty. Duży wybór gotowych rozwiązań oraz projekty na indywidualne zamówienie gwarantują, że dopasujemy się do małych i dużych potrzeb. W biurze, apartamencie, instytucji.

Co robimy

Kompleksowe wyposażenie wnętrz

Projekty i wizualizacje wnętrz

Meble na indywidualne zamówienie

Profesjonalne doradztwo

Kompleksowe wyposażenie wnętrz

Projekty i wizualizacje wnętrz

Meble na indywidualne zamówienie

Profesjonalne doradztwo

Co chcesz powiedzieć tworząc swoją przestrzeń?

Twoja przestrzeń to wizytówka. Powiedz nam co chcesz powiedzieć tworząc swoją przestrzeń. Może chcesz, żeby wszyscy wiedzieli, jak bardzo zależy Ci na komforcie pracy Twoich pracowników. Ty wiesz, że chcesz dla nich jak najlepiej. Powiedz nam o tym. A może lubisz kiedy inni są pod wrażeniem? Twoja przestrzeń musi być wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Co chcesz powiedzieć?

Funkcjonalne rozwiązania

Produkty, które posiadamy w swoim asortymencie to przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym wyposażysz swoją przestrzeń. Meble, oświetlenie oraz dodatki, które oferujemy są produkowane w Polsce. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, a gdy to potrzebne projektujemy i produkujemy meble oraz elementy wyposażenia wnętrz w odpowiedzi na indywidualne potrzeby i preferencje. Zobacz wybrane produkty i zainspiruj się już teraz do stworzenia swojej przestrzeni.

Zobacz nasze produkty

Projekt

Ty też nie lubisz kupować kota w worku? Oczywiście, że wszystko można sobie wyobrazić, ale u nas otrzymujesz projekt. Stworzymy wstępny szkic z rzutem pomieszczeń, profesjonalny projekt wnętrza, lub wizualizację 3D wykorzystującą wirtualną rzeczywistości (VR). Zobaczysz na własne oczy czy stworzony wspólnie z nami projekt jest tym co naprawdę chcesz powiedzieć.

Od projektu po montaż – wszystko w jednym miejscu

Dzięki kompleksowemu działaniu oszczędzamy Twój czas i pieniądze. Wyobraź sobie, że w jednym miejscu dostajesz wszystko czego szukasz. Od projektu, aż po montaż. Podziel się z nami tym, co chcesz powiedzieć tworząc swoją nową przestrzeń, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Cały proces nadzorujemy osobiście, aby mieć pewność, że każdy etap realizacji wykonywany jest profesjonalnie, terminowo i zgodnie z założeniami. Sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się jak różnorodne są nasze projekty.

Zobacz nasze realizacje

Pomoc i doradztwo

Możesz na nas liczyć. Twoja przestrzeń będzie ewoluować. Być może Twój zespół powiększy się lub zmienisz lokalizację? Jak będzie wyglądać Twoja firma za 5,10, 15 lat? Może okazać się, że dysponujesz dodatkową powierzchnią do zagospodarowania? A może pojawią się wątpliwości czy w pełni wykorzystasz możliwości swojego ergonomicznego fotela. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i fachowe doradztwo.