Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Ekskluzywne fotele gabinetowe do biura

Bryła Plus / Fotele gabinetowe

  Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

  Jeśli szukasz stylowych i nowoczesnych foteli biurowych, które doskonale sprawdzą się we wszelkiego rodzaju urzędach, kancelariach, biurach oraz innych pomieszczeniach o prestiżowym i szlachetnym charakterze, postaw na modele dostępne w ofercie brylaplus.pl. Oferujemy stylowe fotele gabinetowe obrotowe i stacjonarne, wśród których zaopatrzysz się w różne egzemplarze foteli biurowych o klasycznej stylistyce lub nieco bardziej odważnym i wyróżniającym się designie. Nasze nowoczesne fotele gabinetowe dzięki ergonomicznym kształtom i wielu przydatnych funkcjach nie tylko zapewnią komfort i wygodę oraz zdrową postawę podczas całego dnia pracy, ale też idealnie dopełnią aranżację w miejscach, w których liczy się elegancja, dobre wrażenie i nietuzinkowy design. W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziesz fotele gabinetowe, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, jednak w każdej chwili na Twoje indywidualne zamówienie sami zaprojektujemy i wykonamy wszelkiego rodzaju meble i elementy wyposażenia wnętrz po to, aby Twoja przestrzeń była wyjątkowa i dostosowana do potrzeb każdego pracownika.

  Czym wyróżnia się ekskluzywny fotel gabinetowy

  Fotele gabinetowe obrotowe, każdy z osobna, który Ci oferujemy, cechuje wysoka ergonomia i komfort, szeroka kolorystyka i duży wybór tkanin, a także solidne wykonanie i wysoka jakość użytych materiałów. Obrotowe fotele gabinetowe, którymi dysponujemy, to profesjonalne modele, które sam skonfigurujesz według własnych potrzeb. W brylaplus.pl możesz zakupić nowoczesne fotele gabinetowe z obiciem z 7 rodzajów tapicerki wśród których znajdziesz obicia wykonane ze skóry naturalnej z różnego rodzaju tkanin lub z siatki Mesh. To Ty wybierasz wagowy przedział twardości mechanizmu, rodzaj podłokietników i podstawy, a także model kółek, który wyposażony w hamulce lub bez nich sprawdzi się na miękkim lub twardym podłożu. Każdy fotel obrotowy gabinetowy został wyposażony w regulację wysokości, głębokości i kąta pochylenia siedziska, regulację siły i kąta odchylenia oparcia oraz regulację głębokości podparcia lędźwiowego.

  Stylowy fotel gabinetowy od brylaplus.pl

  Zaopatrując się w fotele gabinetowe obrotowe dostępne w naszej ofercie, wszyscy nasi klienci mogą mieć pewność, że każdy model posiada atest wytrzymałości i bezpieczeństwa oraz spełnia wymogi ergonomiczne zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej. Bez względu na to, czy wybierzesz model z zagłówkiem lub bez zagłówka, każdy fotel biurowy gabinetowy to trwały, solidny i starannie wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal egzemplarz, który objęty gwarancją producenta będzie w pełni sprawny i wygodny. Obok tradycyjnych modeli wyposażonych we wszystkie podstawowe udogodnienia znajdziesz tu również innowacyjne fotele gabinetowe, które spełniają najwyższe standardy. To m.in. fotel Profim Accis Pro o niezależnych ruchach siedziska i oparcia, dzięki którym pozycja kręgosłupa jest zmienna, czy wyposażony w oparcie Duo-Back, pomagający obniżyć ucisk kręgosłupa fotel Xenium Duo Back oraz wiele innych, funkcjonalnych i praktycznych foteli gabinetowych.