Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Fotele biurowe ergonomiczne do pracy w biurze

Bryła Plus / Fotele pracownicze

  Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

  Najwyższy komfort pracy każdego dnia zapewnią Twoim pracownikom fotele ergonomiczne, które dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań pozwolą na utrzymanie zdrowej, prawidłowej pozycji ciała zarówno podczas pracy, jak i w czasie odpoczynku. W naszej bogatej ofercie znajdziesz krzesła ergonomiczne do biura i krzesła ergonomiczne przeznaczone do pracy przy komputerze, których różnorodny i nowoczesny design oraz wykonanie z materiałów najwyższej klasy sprawia, że proponowane przez nas biurowe krzesła ergonomiczne  podwyższają prestiż każdego pomieszczenia, wpływając pozytywnie na jego wystrój, a także odznaczają się wytrzymałością i gwarantują pracownikom najwyższy komfort użytkowania, umożliwiając im dużo efektywniejszą pracę. Wyposażone w wygodne siedziska, stałe lub regulowane podłokietniki czy regulowane pod względem kąta nachylenia i wysokości oparcia krzesła ergonomiczne biurowe nie wywołują uczucia dyskomfortu nawet podczas wielu godzin pracy przed komputerem.

  Jak wybrać ergonomiczny fotel biurowy?

  Wybierając krzesło biurowe ergonomiczne , należy wziąć pod uwagę szereg aspektów, które pozwolą zachować prawidłową postawę oraz zapobiec bólom, a nawet kontuzjom, na które narażony jest każdy pracownik spędzający długie godziny za biurkiem. Przede wszystkim, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi, ergonomiczne krzesło do komputera musi być stabilne i wyposażone w podstawę z kółkami, które zwiększają jego mobilność. Krzesło obrotowe ergonomiczne powinno zapewnić ułożenie ciała pod naturalnymi kątami, w niewymuszonej pozycji, dlatego w brylaplus.pl zaopatrzysz się w fotel ergonomiczny do biurka, który jest odpowiednio wyprofilowany, ma możliwość regulacji wysokości i kąta pochylenia siedzenia, a także kąta odchylenia i wysokości oparcia. Ponadto oferowane przez nas modele obrotowe gwarantują możliwość regulacji głębokości siedziska i podparcia odcinka lędźwiowego oraz zapewniają pełną swobodę ruchów. Dodatkowo o ile oparcie nie jest dosyć wysokie, fotele biurowe ergonomiczne wyposażyliśmy w zagłówek, który pozwala swobodnie oprzeć głowę, a tym samym zadbać o prawidłową postawę ciała i komfort podczas pracy czy wypoczynku.

  Fotel biurowy ergonomiczny kupisz w sklepie brylaplus.pl

  W naszej ofercie znajdziesz zarówno krzesła biurowe ergonomiczne o różnym designie, których wygląd przyciąga spojrzenia i zapewnia wyjątkową aranżację, ale też ekskluzywne i nowoczesne modele, które są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu pozwalają na długotrwałą, komfortową i bezpieczną pracę, jednocześnie doskonale uzupełniają pozostałe meble. Możesz wybrać prestiżowe fotele gabinetowe, obrotowe modele o klasycznym kształcie lub egzemplarze zachwycające zdecydowaną, śmiałą linią. Cena krzesła zależy od konfiguracji, na którą się zdecydujesz. Sam wybierasz mechanizm regulacji siedziska, rodzaj podstawy, kółek i stópek oraz podłokietników. W zależności od modelu możesz wybrać kolor stelaża i rodzaj tapicerki, dzięki czemu sam decydujesz, czy krzesła mają być tapicerowane tkaniną, skórą lub przewiewną siatką. Każdy ergonomiczny fotel dostępny w ofercie bryła plus.pl posiada dodatkowe opcje wyboru, atesty wytrzymałości i bezpieczeństwa, a także jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej oraz objęty gwarancją od 3 do 5 lat.