Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Krzesła ergonomiczne do biura

Bryła Plus / Fotele pracownicze

  Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

  Najwyższy komfort pracy każdego dnia zapewnią Twoim pracownikom ergonomiczne krzesła obrotowe, które dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań pozwolą na utrzymanie zdrowej, prawidłowej pozycji ciała zarówno podczas pracy, jak i w czasie odpoczynku. W naszej bogatej ofercie znajdziesz krzesła ergonomiczne do biura i krzesła ergonomiczne przeznaczone do pracy przy komputerze, których różnorodny i nowoczesny design oraz wykonanie z materiałów najwyższej klasy sprawia, że proponowane przez nas biurowe krzesła ergonomiczne  podwyższają prestiż każdego pomieszczenia, wpływając pozytywnie na jego wystrój, a także odznaczają się wytrzymałością i gwarantują pracownikom najwyższy komfort użytkowania, umożliwiając im dużo efektywniejszą pracę. Wyposażone w wygodne siedziska, stałe lub regulowane podłokietniki czy regulowane pod względem kąta nachylenia i wysokości oparcia krzesła ergonomiczne biurowe nie wywołują uczucia dyskomfortu nawet podczas wielu godzin pracy przed komputerem.

  Jak wybrać ergonomiczne krzesło komputerowe

  Wybierając krzesło ergonomiczne biurowe, należy wziąć pod uwagę szereg aspektów, które pozwolą zachować prawidłową postawę oraz zapobiec bólom, a nawet kontuzjom, na które narażony jest każdy pracownik spędzający długie godziny za biurkiem. Przede wszystkim, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi, ergonomiczne krzesło do komputera musi być stabilne i wyposażone w podstawę z kółkami, które zwiększają jego mobilność. Krzesło obrotowe ergonomiczne powinno zapewnić ułożenie ciała pod naturalnymi kątami, w niewymuszonej pozycji, dlatego w brylaplus.pl zaopatrzysz się w ergonomiczne krzesła do biurka, które są odpowiednio wyprofilowane, mają możliwość regulacji wysokości i kąta pochylenia siedziska, a także kąta odchylenia i wysokości oparcia. Ponadto oferowane przez nas modele obrotowe gwarantują możliwość regulacji głębokości siedziska i podparcia odcinka lędźwiowego oraz zapewniają pełną swobodę ruchów. Dodatkowo o ile oparcie nie jest dosyć wysokie, fotele biurowe ergonomiczne wyposażyliśmy w zagłówek, który pozwala swobodnie oprzeć głowę, a tym samym zadbać o prawidłową postawę ciała i komfort podczas pracy czy wypoczynku.

  Ergonomiczne fotele biurowe od brylaplus.pl

  W naszej ofercie znajdziesz zarówno krzesła biurowe ergonomiczne o różnym designie, których wygląd przyciąga spojrzenia i zapewnia wyjątkową aranżację, ale też ekskluzywne i nowoczesne modele, które są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu pozwalają na długotrwałą, komfortową i bezpieczną pracę, jednocześnie doskonale uzupełniają pozostałe meble. Możesz wybrać prestiżowe fotele gabinetowe, obrotowe modele o klasycznym kształcie lub egzemplarze zachwycające zdecydowaną, śmiałą linią. Cena krzesła zależy od konfiguracji, na którą się zdecydujesz. Sam wybierasz mechanizm regulacji siedziska, rodzaj podstawy, kółek i stópek oraz podłokietników. W zależności od modelu możesz wybrać kolor stelaża i rodzaj tapicerki, dzięki czemu sam decydujesz, czy krzesła mają być tapicerowane tkaniną, skórą lub przewiewną siatką. Każde ergonomiczne krzesło obrotowe dostępne w ofercie bryła plus.pl posiada dodatkowe opcje wyboru, atesty wytrzymałości i bezpieczeństwa, a także jest dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej oraz objęte gwarancją od 3 do 5 lat.