Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Fotele biurowe siatkowe

Bryła Plus / Fotele siatkowe

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Wygodny fotel obrotowy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia biura lub gabinetu, dlatego powinien być maksymalnie dostosowany do indywidualnych preferencji użytkownika. W szerokiej ofercie naszego sklepu brylaplus.pl zaopatrzysz się w atrakcyjne wizualnie i bardzo wygodne, profesjonalne fotele biurowe siatkowe renomowanych, polskich firm, które zaskoczą Cię idealnym połączeniem biznesowej elegancji, komfortu i ergonomii oraz zapewnią wysoki komfort pracy i właściwą, zdrową postawę. Każde krzesło  biurowe obrotowe z siatki, które u nas znajdziesz, doskonale dopasowuje się do kształtu pleców, zapewniając niesamowitą sprężystość oparcia, a także przewiewność podczas upałów. Poza tym krzesła biurowe siatkowe cechuje nowoczesny, jednocześnie lekki i delikatny wygląd, który idealnie wkomponuje się w wystrój każdego przedsiębiorstwa, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach utrzymanych w minimalistycznym stylu.

  Komfortowy i ergonomiczny fotel biurowy siatkowy

  Krzesło biurowe siatkowe to praktyczne i komfortowe rozwiązanie do każdego biura. Fotel wykonany z siatki zapewnia lepszą cyrkulację powietrza między powierzchnią pleców a oparciem i nie pozwala na nadmierne pocenie czy przegrzanie się pleców, co znacząco wpływa na komfort pracy, szczególnie w gorące letnie dni. Często z siatki wykonuje się również zagłówki, które nadają fotelom nowoczesny i efektowny wygląd. Siatkowe fotele obrotowe z naszej oferty są też bardzo wygodne, przyjemne w dotyku, idealnie przylegają do pleców i pozwalają swobodnie oprzeć ręce na podłokietnikach. Ergonomiczne, wyprofilowane oparcie foteli z siatki jest twarde i sprawia, że kręgosłup dobrze znosi długie godziny spędzone za biurkiem, a pracownicy nie cierpią na nieprzyjemne bóle, co przekłada się na lepszą jakość ich pracy. Poza tym krzesła biurowe z oparciem z siatki są doskonałą propozycją do najróżniejszych przestrzeni biurowych, gdzie w połączeniu z odpowiednio dopasowanym biurkiem stworzą ergonomiczne i wysokiej jakości stanowisko pracy.

  Jakie krzesła biurowe siatkowe znajdziesz w ofercie brylaplus.pl?

  Do wyboru mamy ergonomiczne,  krzesła obrotowe siatkowe w różnych przedziałach cenowych. Na szczególną uwagę zasługuje elegancki fotel pracowniczy Maverick Net wyposażony w smukłe, stałe podłokietniki oraz nowoczesny fotel Mirage Net wyposażony w zagłówek i aluminiowe regulowane podłokietniki w 3 płaszczyznach. Każdy fotel z siatki dostępny w naszym asortymencie spełnia najwyższe standardy, które zapewnia mechanizm synchroniczny odpowiedzialny za komfort siedzenia, siedzisko SWAP z funkcją jego wysuwu, a także oparcie wykonane z siatki wyposażonej w regulowane podparcie lędźwi na dogodną wysokość oraz głębokość. Poza tym zamawiając krzesło obrotowe siatkowew sklepie brylaplus.pl, to Ty decydujesz o ostatecznej konfiguracji wybranego fotela wykonanego z siatki. Sam wybierasz kolor oparcia oraz podstawy, rodzaj tapicerki siedziska i typ zagłówka. W zależności od potrzeb możesz indywidualnie dostosować rodzaj mechanizmu oraz kółek przystosowanych do miękkiego lub twardego podłoża. Spełniamy oczekiwania wszystkich naszych klientów, dlatego oferujemy możliwość odświeżenia i przetapicerowania siedziska w czasie trwania gwarancji.

  W ofercie znajdziesz też inne fotele biurowe tj.: