Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Profesjonalne oczyszczacze powietrza Fellowes Aeramax

Bryła Plus / pProfesjonalne oczyszczacze powietrza

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

  Czyste powietrze w miejscu pracy to gwarancja dobrego samopoczucia, lepszej wydajności pracowników oraz poprawa ich kondycji zdrowotnej. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na poprawę jakości powietrza w miejscu pracy jest inwestycja w profesjonalny oczyszczacz, który usuwa zanieczyszczenia i szkodliwe dla zdrowia substancje unoszące się wokół nas każdego dnia. Oczyszczacze z powodzeniem eliminują z powietrza, którym oddychamy, m.in. różnego rodzaju alergeny, nieprzyjemne zapachy, roztocza, bakterie, wirusy, zarodniki pleśni, pyłki, dym tytoniowy, a także smog. Ponadto zastosowanie takiego urządzenia pomaga w dużym stopniu zredukować tempo osadzania się kurzu, co z pewnością pozytywnie wpłynie na estetykę biura i pozwoli zmniejszyć koszty utrzymywania czystości. W internetowym sklepie naszej firmy Bryła Plus wśród bogatej oferty mebli biurowych znajdziesz również profesjonalne oczyszczacze Fellowes, które z powodzeniem możesz stosować w miejscach użyteczności publicznej, placówkach oświatowych, wszelkiego rodzaju firmach oraz w domach mieszkalnych.

  Na co zwrócić uwagę, wybierając profesjonalny oczyszczacz?

  Oczyszczacz powietrza Fellowes Aeramax to profesjonalny sprzęt, który zapewnia pracownikom odpowiednie warunki do efektywnej pracy każdego dnia, natomiast w warunkach domowych przyczynia się głównie do obniżenia wielu reakcji alergicznych. Wybierając oczyszczacz, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę kubaturę i powierzchnię lokalu, na jakiej ma pracować urządzenie. Warto też sprawdzić parametry wydajnościowe, jakie posiadają interesujące Cię egzemplarze. Oferowany przez nas oczyszczacz powietrza Fellowes Aeramax dostępny jest w kilku różnych wersjach. Proponujemy oczyszczacze przeznaczone do użytku domowego, przystosowane do pokoi dziecięcych o wymiarach od 8 do 12 m² oraz modele do pokoi o wymiarach od 18 do 42 m². W naszym asortymencie nie zabrakło też oczyszczaczy powietrza przystosowanych do profesjonalnego użytku, które idealnie spełniają swoje zadanie na powierzchniach o wymiarach od 20 do 65 m² oraz na przestrzeniach od 56 do 130 m². Należy pamiętać, że określona przez producenta powierzchnia pomieszczenia dla konkretnego urządzenia stanowi maksymalny obszar, który może być oczyszczany w najwydajniejszym trybie pracy, każde z urządzeń ma opisane odpowiednie dane techniczne. Jednocześnie wszelkiego rodzaju wnęki, parawany czy ścianki działowe negatywnie wpływają na jakość pracy urządzenia.

  Jak działa oczyszczacz powietrza Fellowes?

  Oczyszczacze powietrza Fellowes przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego to wysokiej jakości łatwe w użyciu urządzenia, dzięki którym przez 24 h na dobę zapewniasz swoim pracownikom lub rodzinie skuteczną ochronę przed szkodliwymi alergenami i zanieczyszczeniem. Każdy oczyszczacz powietrza profesjonalny z serii AeraMax® posiada kilkustopniowy system filtracji. Filtr węglowy w oczyszczaczu powietrza Fellowes Aeramax usuwa przykre zapachy i wyłapuje duże cząstki unoszące się w powietrzu. Dzięki filtrze True HEPA usuwa 99,97% zanieczyszczeń i cząsteczek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona w tym: pyłki, drobnoustroje, wirusy, roztocza, sierść i naskórek zwierząt domowych, większość mikrobów i alergenów, dym tytoniowy, bakterii, pleśni i grzybów,. Oczyszczacz powietrza Fellowes Aeramax Usuwa 99,97% zanieczyszczeń, co gwarantuje technologia PlasmaTrue™ tworząca zjonizowane pole, podczas gdy antybakteryjna powłoka dezynfekująca AeraSafe™ skutecznie ogranicza rozwój bakterii, grzybów oraz pleśni na filtrze True HEPA. Przy korzystaniu z oczyszczaczy nie można zapomnieć o obowiązku wymiany filtrów w częstotliwości opisanej przez producenta.

  Wybierz profesjonalny oczyszczacz Aeramax odpowiedni do swoich potrzeb

  Dostępny w ofercie sklepu brylaplus.pl oczyszczacz powietrza Aeramax to profesjonalny sprzęt, który dopasujesz do każdej powierzchni zarówno w domu, jak i w swojej firmie. Każdy oczyszczacz Fellowes AeraMax jest ultracichy, posiada zróżnicowane funkcje i jest przeznaczony do innej wielkości powierzchni.

  Wszystkie modele posiadają tryb pracy na zasadzie zwiększonej filtracji. Zostały wyposażone w przycisk Aera+™, który usuwa raptowne zmiany w ilości alergenów w powietrzu. Urządzenia posiadają zestaw filtrów pozwalających na roczne użytkowanie, a przejrzysty panel pokazuje tryb pracy i informuje o potrzebie ich wymiany. Profesjonalne oczyszczacze powietrza to mobilne urządzenia o nowoczesnym i eleganckim designie, które z łatwością zamontujesz na ścianie, ustawisz na wolnostojącym stojaku w dowolnym miejscu, np. na biurku z regulowaną wysokością, które też znajdziesz w naszym asortymencie. Oczyszczacze przeznaczone do pracy na dużych powierzchniach użytkowych i w wysokim poziomie zanieczyszczeń dostosowują pracę do panujących warunków, optymalizując działanie i pobór energii dzięki technologii EnviroSmart™. Poza tym zostały wyposażone we wzmocnioną obudowę, zabezpieczenia termiczne chroniące przed przegrzaniem, najwyższej jakości podzespoły oraz niezawodne filtry przeznaczone do długotrwałej, ciągłej pracy przy wysokich obrotach, dzięki czemu urządzenia są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Poziom hałasu oczyszczaczy Fellowes jest również na akceptowalnym poziomie.

  Oczyszczacz powietrza Fellowes gwarantujący wiele korzyści

  Profesjonalny oczyszczacz powietrza Aeramax to świetne rozwiązanie, które dostarczy wiele korzyści zarówno domownikom, jak i pracownikom Twojej firmy. Czyste powietrze wolne od wirusów, bakterii, kurzu, smogu i alergenów to bezpieczniejsze warunki pracy przez cały rok, które wiążą się z rzadszym występowaniem reakcji alergicznych, tym samym wielu chorób szczególnie w okresie wiosennym i jesiennym, dzięki czemu nie musisz martwić się o spadki produktywności oraz częste absencje w biurze. Postaw na certyfikowany produkt przyjazny dzieciom i alergikom, jakim jest oczyszczacz powietrza Fellowes. Każdy z oczyszczaczy objęty jest gwarancją oczyszczania powietrza w zakresie: 3 lata do 5 lat, rekomendowany do stosowania w domach prywatnych, żłobkach, szkołach, przychodniach i szpitalach, urzędach oraz wielu innych miejscach publicznych.

  Do usuwania zanieczyszczeń powietrza z miejsc, gdzie powierzchnia pomieszczenia nie przekracza 18m2 kup oczyszczacz powietrza Fellowes Aeramax DX55. Oczyszczacz powietrza Fellowes Aeramax DX55 mimo, że jest z niższej półki cenowej, to nadal usuwa 99,97% zanieczyszczeń i zaskakuje ultra cichą pracą. Poziom hałasu to nie coś, na co można narzekać w tym konkretnym modelu.

  Do usuwania zanieczyszczeń powietrza z pomieszczeń, gdzie powierzchnia jest mniejsza od 42m2, ale większa od 28m2 zaleca się wykorzystanie modelu Fellowes Aeramax DX95, w którym technologia PlasmaTrue tworzy zjonizowane pole. Opisywany oczyszczacz usuwa skutecznie zarodniki pleśni, pyłki i inne zanieczyszczenia.

  Po zakupie dowolnego oczyszczacza nie można zapomnieć o obowiązku wymiany filtrów w czasie określonym przez producenta, inaczej usuwanie bakterii, pleśni i grzybów oraz innych zanieczyszczeń nie będzie możliwe!