Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Obrotowe fotele biurowe

Bryła Plus / Fotele obrotowe

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

  Obrotowe fotele biurowe, w które możesz się zaopatrzyć w brylaplus.pl, to nowoczesne modele tworzone zgodnie z zasadami ergonomii, które stanowią niezbędny element wyposażenia wykorzystywany przede wszystkim do pracy przy biurku. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć foteli biurowych obrotowych z wygodnym siedziskiem i regulacją wysokości, które zostały dodatkowo wyposażone w innowacyjne mechanizmy umożliwiające ustawienie fotela biurowego w kilku pozycjach, a nawet bujanie się na nim. Wiele opcji regulacji i konfiguracji danego modelu, które sam dostosujesz, sprawiają, że krzesła obrotowe mogą być idealnie dopasowane do potrzeb danego użytkownika, jednocześnie będą gustowną ozdobą wnętrz tworzącą spójną całość z resztą mebli biurowych.

  Na co zwrócić uwagę, wybierając odpowiednie fotele biurowe obrotowe

  Krzesła biurowe obrotowe dostępne w ofercie brylaplus.pl to nie tylko wysokiej klasy element biurowej aranżacji, to również funkcjonalny mebel, który powinien zapewnić maksymalną wygodę pracy każdemu użytkownikowi. Od tego, na jaki fotel biurowy obrotowy się zdecydujesz, będzie zależeć w dużej mierze komfort i efektywność wykonywanej pracy. Wybierając biurowy fotel obrotowy, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego elementy konstrukcyjne oraz cechy funkcjonalne. Bardzo ważnym aspektem jest stabilność, jaką zapewnia pięcioramienna podstawa, oraz mobilność, którą gwarantują kółka dostosowane do rodzaju podłoża. Kluczowa jest możliwość regulacji wysokości – im większy jej zakres, tym łatwiej dopasować krzesło do wzrostu oraz do położenia względem biurka. Specjalnie wyprofilowane oparcie pozwoli odciążyć kręgosłup, podczas gdy problem ucisku siedziska na uda z pewnością wyeliminuje krzesło z siedziskiem lekko opadającym. Ważne są też regulowane podłokietniki skutecznie odciążające przedramiona i nadgarstki oraz zagłówek, który pozwala odpocząć kręgom szyjnym podczas wielogodzinnej pracy.

  Obrotowe fotele biurowe dostępne w ofercie brylaplus.pl

  Oferowane w brylaplus.pl fotele biurowe to najwyższej jakości, funkcjonalne i przede wszystkim komfortowe krzesła obrotowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Prezentowane modele zapewniają optymalne podparcie w newralgicznych miejscach, takich jak: kark, kręgosłup, lędźwie czy łokcie. W wielu prezentowanych modelach np. Mirage Net, Mirage Soft czy Navigo Mesh i Xenium Duo Back dostępny jest mechanizm regulacji, dzięki któremu możesz dopasować obrotowy fotel biurowy do indywidualnych potrzeb swoich pracowników. Nasze propozycje to inwestycja na wiele lat. Każdy egzemplarz to solidny i wytrzymały fotel biurowy obrotowy, którego cena zależy od konfiguracji, na jaką się zdecydujesz. Starannie wykonane, z wysokiej jakości tkanin, przewiewnej siatki bądź skóry naturalnej lub licowej meble zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, gwarantując komfortowe użytkowanie i łatwe utrzymanie w czystości.